פרופסור חלף כרידין | רפואת עור | טיפולים אסתטיים | טיפולי לייזר
Logo

כתובתנו:

רחוב ספיר 7, חיפה

התקשרו

0503772747

אימייל

prof.kridin@gmail.com

הפרעות פיגמנטציה

הפרעות היפרפיגמנטציה נגרמות לרוב מעליה ביצור המלנין, ובמקרים מסוימים מעליה בצפיפות המלנוציטים (תאים מייצרי מלנין) הפעילים בעור. 

נשירת שיער

נשירת שיער יכולה להתרחש כתוצאה מגורמים נפשיים, חסכים תזונתיים, אנמיה, הריון, ניתוחים, תת פעילות בלוטת התריס ותרופות מסוימות. קיימים טיפולים שיכולים להאט את קצב ההתקרחות ולשפר את צפיפות השיער.

בדיקת שומות ונגעים עוריים

קיימת חשיבות מכרעת לביצוע הערכה שנתית של נקודות חן ע"י דרמטוסקופ. בדיקה זו יכולה להיות מצילת חיים, גילוי מוקדם של מלנומה מאפשר תוצאות פרוגנוסטיות טובות בהרבה.

פטרת העור והציפורניים

פטרת הינה זיהום עורי שטחי נפוץ ביותר, בו העור והציפורניים נתקפים על ידי פטריה הגורמת להרס חומר הקרן החיצוני. רצוי מאוד לפנות להערכה ע"י רופא עור עם הופעת הסימנים הנ"ל. טיפול מוקדם מאפשר השגת תוצאות קליניות טובות יותר.

אקנה

אקנה הוא מצב עורי שכיח שמשפיע על איכות החיים של מאות מיליוני אנשים ברחבי העולם. במקרה של אקנה קשה קיימת סכנה של היווצרות צלקות או של שינויי צבע שאינם חולפים גם לאחר החלמת הנגעים עצמם. על כן, קיימת חשיבות להתחיל טיפול מוקדם ככל האפשר.

אטופיק דרמטיטיס

אטופיק דרמטיטיס, או בשמה היותר נפוץ בציבור "אסטמה של העור",  היא מחלת עור דלקתית כרונית המאופיינת בגרד ויובש של העור עם פריחה אופיינית שניחנת בהתלקחויות והפוגות לסירוגין.

פסוריאזיס

פסוריאזיס היא אחת המחלות הדלקתיות השכיחות ביותר אשר מופיעה בכ-2-5% מאוכלוסיית העולם. בשנים האחרונות, חלה פריצת דרך משמעותית בטיפול במחלה עם פיתוח תרופות ביולוגיות אשר מובילות לריסון המחלה ושיפר ניכר באיכות החיים של המטופלים.