פרופסור חלף כרידין | רפואת עור | טיפולים אסתטיים | טיפולי לייזר
Logo

כתובתנו:

רחוב ספיר 7, חיפה

התקשרו

0503772747

אימייל

prof.kridin@gmail.com

טוב מראה עיניים...

תמונות לפני ואחרי

במסגרת הקליניקה מציע פרופ' כרידין מגוון טיפולים אסתטיים לאזור הפנים – בוטוקס, העלמת קמטים, חומצה היאלורונית, בהתחייבות לתוצאה מצויינת במינימום כאב והתאמה אישית לצרכים שלך.
מחלקה מיוחדת במקום מוקדשת לטיפולים אסתטיים בלייזר. טיפולים אלה מעניקים פתרונות יעילים עם זמן החלמה קצר למרבית הפגמים בעור.
הכשרתו של פרופ' כרידין כרופא עור מקנה לו את האפשרות לאבחן באופן מדויק את הפתולוגיה העורית ולהתאים לה תוכנית טיפולית מיטבית תוך שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר בעולם.

הסרה של סרחי עור מהצוואר באמצעות לייזר רפואי
להחזיר את הזמן לאחור! בעזרת טיפול אנטי-אייג'ינג שמשלב לייזר רפואי והזרקה של ביוסטימולטוריים, הושגה תוצאה אסתטית מדהימה
הסרה של נימי דם ושומות שפירות באמצעות לייזר רפואי!
טשטוש צלקות בגישה משולבת וחדשנית!
אומרים שלום לצלקות אקנה! טיפול חדשני משולב לטשטוש צלקות פוסט-אקנה מסוגים שונים.
אין סיבה להמשיך לסבול מדלילות שיער!! שיער צפוף ובריא הוא אחד מהמאפיינים החשובים ביותר של האסתטיקה האנושית. לצערנו, התקרחות אנדרוגנטית מהווה בעיה נפוצה שמופיעה בקרב 50% מהגברים ו-25% מהנשים עד גיל 50. היא מובילה למטרד אסתטי ופוגעת בדימוי העצמי של מטופלים. מאידך, האופציות הטיפוליות מצומצמות ויעילותן מוטלת בספק. במרפאתנו, משתמשים בשיטה ייחודית שמשלבת בין לייזר רפואי והזרקה של PRP ופקטורי גדילה.
נפתרים מהנגעים הצהובים מסביב לעיניים! קסנתלזמה היא נגע עורי בעל גוון צהבהב אשר מופיע בעור העפעפיים, בעיקר בחלק הפנימי של העפעף העליון. הממצא גורם לפגם אסתטי ניכר אשר משבש את איכות החיים של המטופלים. במרפאתנו, ניתן לטפל בבעיה זו בצורה יעילה ובטוחה ע"י קרני לייזר
שינוי מהפכני בעור!! מטופלת בשנות השבעים, עם נזקי שמש מרובים, הזדקנות מתקדמת של העור וריבוי נגעים טרום סרטניים פנתה אלינו לטיפול. המטופלת עברה טיפול פילינג עמוק באמצעות לייזר רפואי והתוצאות לפניכם: שיפור משמעותי בפיגמנטציה, במרקם העור ובקמטים וכן הסרה של רוב הנגעים הטרום סרטניים (קרטוזות אקטיניות).
טיפול פורץ דרך וחד-פעמי לטיפול בסנטר כפול וצוואר רפוי!
לשפר את מרקם העור ולהסיר נגעים עוריים לא רצויים! מטופלת בשנות ה-30 לחייה פנתה עם מאות נגעים עוריים בפנים ובצוואר שגרמו לפגיעה משמעותית בדימוי העצמי שלה. לאחר אבחון מדויק של סוג הממצאים העוריים, בוצעה הסרה באמצעות לייזר רפואי. והתוצאה מדברת בעד עצמה!
להחזיר את הזמן לאחור! טיפול אנטי-אייג'ינג מתקדם שמנצל את יכולתיו המופלאות של לייזר רפואי להצעיר את העור
לא צריך לסבול יותר מפיגמנטציה! פיגמנטציה מהווה אתגר טיפולי לא פשוט. לשם טיפול נאות, קיים צורך באבחנה מדויקת של הסיבה שגורמת לממצא ושל הסוג הספציפי של הפיגמנטציה. במקרה הנ"ל, התקבלה תוצאה מדהימה עבור כתמי שמש ונמשים בעקבות טיפול בלייזר רפואי יעודי.
שינוי מהפכני בעור!! מטופלת בשנות השבעים, עם נזקי שמש מרובים, הזדקנות מתקדמת של העור וריבוי נגעים טרום סרטניים פנתה אלינו לטיפול. המטופלת עברה טיפול פילינג עמוק באמצעות לייזר רפואי והתוצאות לפניכם: שיפור משמעותי בפיגמנטציה, במרקם העור ובקמטים וכן הסרה של רוב הנגעים הטרום סרטניים (קרטוזות אקטיניות).
פיגמנטציה מהווה אתגר טיפולי משמעותי. לשם טיפול נאות, קיים צורך באבחנה מדויקת של הסוג הספציפי של הפיגמנטציה ושימוש בטכנולוגיה מתקדמת. במקרה הנ"ל, התקבלה תוצאה מדהימה עבור נגע סולר לנטיגו באמצעות שימוש בלייזר יעודי
התקרחות אנדרוגנטית מהווה בעיה נפוצה שמופיעה בקרב 50% מהגברים ו-25% מהנשים עד גיל 50. היא מובילה למטרד אסתטי ופוגעת בדימוי העצמי של מטופלים. מאידך, האופציות הטיפוליות מצומצמות ויעילותן מוטלת בספק. במרפאתנו, משתמשים בשיטה ייחודית שמשלבת בין לייזר רפואי והזרקה של PRP ופקטורי גדילה שממריצים את צמיחת זקיקי השיער.
הסרת שומות שפירות באמצעות לייזר רפואי
הסרה של שומות שפירות באמצעות לייזר רפואי. בטרם מבצעים את הפעולה, הנגעים עוברים בדיקה דרמטוסוקפית ע"י מומחה לרפואת עור. בהיעדר סימנים חשודים, ניתן להסיר את הנגעים. הפעולה נטולת כאב ואינה מותירה צלקת או פיגמנטציה. בתמונה מוצגת שומה אנטרא-דרמלית שעברה הסרה מלאה בלייזר, עם תוצאה אסתטית מצוינת
פיגמנטציה מהווה אתגר טיפולי לא פשוט. לשם טיפול נאות, קיים צורך באבחנה מדויקת של הסיבה שגורמת לממצא ושל הסוג הספציפי של הפיגמנטציה. במקרה הנ"ל, התקבלה תוצאה מדהימה עבור מלזמה (מסכת הריון) באמצעות לייזר רפואי ייעודי
פיגמנטציה מהווה אתגר טיפולי לא פשוט. לשם טיפול נאות, קיים צורך באבחנה מדויקת של האטיולוגיה שגורמת לממצא ושל הסוג הספציפי של הפיגמנטציה. במקרה המצורף, התקבלה תוצאה מדהימה עבור נגע סולר לנטיגו שהוסר באמצעות לייזר אבלטיבי.
טשטוש צלקות פוסט-ניתוחיות
צלקות פוסט-ניתוחיות מהוות מטרד אסתטי משמעותי. במקרה המצורף, צלקת לאחר ניתוח בטן טופלה באמצעות לייזר אבלטיבי. שני טיפולים הובילו לטשטוש משמעותי של הממצא העורי
הסרת נגע עורי
נגע עורי ארוך שנים שהיווה מטרד אסתטי הוסר ע"י טיפול חד פעמי בלייזר אבלטיבי מסוג ERBIUM:YAG. הפעולה נטולת כאב ומובילה להעלמה מלאה של הממצא העורי ללא הותרת צלקת או פגימנטציה. בתמונה מוצגת קרטוזה סבוראית שעברה הסרה מלאה בלייזר, עם תוצאה אסתטית מצוינת.
טיפול בחיוך חושף שיניים
חיוך חושף שיניים (gummy smile) הינו מצב בו יש חשיפה מוגברת של החניכיים העליונות בעת חיוך. המצב מהווה מטרד אסתטי ומוביל לירידה בדימוי העצמי. הזרקה של בוטלניום טוקסין A מובילה להרפיית שריר השפה העליונה ופתרון הבעיה האסתטית הנ"ל. מדובר בטיפול מהיר, לא פולשני ולא כואב שתוצאותיו נשמרות למשך כ-6 חודשים.
שינוי מהפכני בעור לפני ואחרי
לייזר רפואי מהווה כלי יעיל ובטוח להסרה של נגעים עוריים רבים. לאחר אבחון קליני ודרמטוקסופי מדויק ע"י מומחה לרפואת עור, ניתן להסיר ממצאים עוריים בעלי אופי שפיר. במקרה המצורף, המטופל התייצג עם היסטוריה ארוכת שנים של נגעים לבנים מפושטים בעור הפנים אשר פגעו קשות בדימוי העצמי שלו. לאחר שני טיפולים של לייזר אבלטיבי, נגעי ה- sebaceous hyperplasia הוסרו והמטופל חזר לחייך.
טשטוש צלקות פוסט אקנה
צלקות פוסט אקנה מתפתחות בכ-30% ממטופלים עם אקנה בינונית עד קשה ומובילות להפרעה אסתטית ניכרת. צלקות אלה מהוות אתגר טיפולי לא פשוט, שכן רקמת הצלקת אינה קלה להסרה. מאידך, טיפול טוב המשלב מספר טכנולוגיות יכול להוביל לטשטוש משמעותי של הממצא העורי ולתוצאה אסתטית משביעת רצון. להלן תמונה של תוצאה שהתקבלה לאחר 3 טיפולים של לייזר אבלטיבי בשילוב עם הזרקה של ביוסוטימולטורים
טשטוש צלקות פוסט אקנה
צלקות פוסט אקנה מתפתחות בכ-30% ממטופלים עם אקנה בינונית עד קשה ומובילות להפרעה אסתטית ניכרת. צלקות אלה מהוות אתגר טיפולי לא פשוט, שכן רקמת הצלקת אינה קלה להסרה. מאידך, טיפול טוב המשלב מספר טכנולוגיות יכול להוביל לטשטוש משמעותי של הממצא העורי ולתוצאה אסתטית משביעת רצון. להלן תמונה של תוצאה מדהימה שהתקבלה לאחר טיפול בודד בלבד. התוצאה אמורה להשתפר לאחר השלמת 1-2 טיפולים נוספים.
טיפול בנימים ואדמומיות
אדמומיות כרונית בפנים נובעת, בחלק מהמקרים, מהרחבה של כלי דם שטחיים (טלנגאקטזיות). הממצא מוביל להפרעה אסתטית משמעותית ופוגע בדימוי העצמי. המטופל בתמונה המצורפת סבל מאדמומיות כרונית בפנים למשך שנים ארוכות. בעזרת לייזר וסקולרי, הושג שיפור משמעותי לאחר שני טיפולים בהפרש של חודש.
טיפול חדשני לסילוק עודפי שומן ומיצוק עור הצוואר
טיפול חדשני וחד פעמי לטיפול בסנטר כפול ולמיצוק עור הצוואר
טיפול משולב לדלילות שיער
להיפטר מהחטטים בפנים! טיפול חדשני משולב לטשטוש צלקות פוסט-אקנה עקשניות
הסוף לפיגמנטציה! מטופלת בהירת עור בשנות החמישים לחיים התייצגה עם כתמי שמש ונמשים מרובים. טיפול בלייזר רפואי יעודי הוביל לתוצאה מדהימה.
להיפתר מהחטטים בפנים! טיפול חדשני משולב לטשטוש צלקות פוסט-אקנה עקשניות
נפתרים מצלקות אקנה! טיפול חדשני משולב לטשטוש צלקות פוסט-אקנה עקשניות
נפרדים מהנגעים הצהובים מסביב לעיניים! קסנתלזמה היא נגע עורי בעל גוון צהבהב אשר מופיע בעור העפעפיים, בעיקר בחלק הפנימי של העפעף העליון. במרפאתנו, ניתן לטפל בבעיה זו בצורה יעילה ובטוחה ע"י לייזר.
נפתרים לתמיד מהסנטר הכפול! טיפול פורץ דרך וחד-פעמי לטיפול בסנטר כפול וצוואר רפוי!
נפתרים לתמיד מהסנטר הכפול! טיפול פורץ דרך וחד-פעמי לטיפול בסנטר כפול וצוואר רפוי!
הסוף לנימים ונגעים וסקולריים בפנים! הסרת אנגיומות בפנים בצורה יעילה ובטוחה באמצעות לייזר וסקולרי
להחזיר את הזמן לאחור! טיפול אנטי-אייג'ינג מתקדם שמנצל את יכולתיו המופלאות של לייזר רפואי להצעיר את העור
מפסיקים לסבול מדלילות שיער!! שיער צפוף ובריא הוא אחד מהמאפיינים החשובים ביותר של האסתטיקה האנושית. לצערנו, התקרחות אנדרוגנטית מהווה בעיה נפוצה שמופיעה בקרב 50% מהגברים ו-25% מהנשים עד גיל 50. היא מובילה למטרד אסתטי ופוגעת בדימוי העצמי של מטופלים. מאידך, האופציות הטיפוליות מצומצמות ויעילותן מוטלת בספק. במרפאתנו, משתמשים בשיטה ייחודית שמשלבת בין לייזר רפואי והזרקה של PRP ופקטורי גדילה.
לשפר את מראה העפעפיים ולהסיר נגעים לא רצויים! מטופלת בשנות ה-50 פנתה עם ריבוי של סרחי עור ומליה בעפעפיים התחתונים ואזור פרי-אורביטלי. בעזרת גישה שמשלבת לייזר ואלקטרודיסקציה, בוצעה הסרה של מרבית הממצאים, תוך הקניית מראה אסתטי, צעיר ורענן.
שיפור אדיר באיכות החיים! מטופל בשנות ה-60 לחייו פנה עם מטרד אסתטי משמעותי אותו סחב שנים. הוא סבל מעשרות נגעים עוריים בפנים שגרמו לפגיעה משמעותית בדימוי העצמי. לאחר אבחון מדויק של סוג הממצאים העוריים, בוצעה הסרה באמצעות לייזר רפואי. והתוצאה מדברת בעד עצמה!
לא צריך לסבול יותר מפיגמנטציה! פיגמנטציה מהווה אתגר טיפולי לא פשוט. לשם טיפול נאות, קיים צורך באבחנה מדויקת של הסיבה שגורמת לממצא ושל הסוג הספציפי של הפיגמנטציה. במקרה הנ"ל, התקבלה תוצאה מדהימה עבור כתמי שמש ונמשים בעקבות טיפול בלייזר רפואי יעודי.
שיפור פינומינלי באיכות החיים! מטופלת בשנות ה-30 לחייה פנתה עם מאות נגעים עוריים בפנים ובצוואר שגרמו לפגיעה משמעותית בדימוי העצמי שלה. לאחר אבחון מדויק של סוג הממצאים העוריים, בוצעה הסרה באמצעות לייזר רפואי. והתוצאה מדברת בעד עצמה!
צלקות פוסט אקנה מתפתחות בכ-30% ממטופלים עם אקנה בינונית עד קשה ומובילות להפרעה אסתטית ניכרת. צלקות אלה מהוות אתגר טיפולי לא פשוט, שכן רקמת הצלקת אינה קלה להסרה. מאידך, טיפול טוב המשלב מספר טכנולוגיות יכול להוביל לטשטוש משמעותי של הממצא העורי ולתוצאה אסתטית משביעת רצון. להלן תמונה של מטופל לאחר שלושה טיפולים של לייזר אבלטיבי בשילוב עם פקטורי גדילה והפרדה של רקמת החיבור מתחת לצלקת
דלילות שיער זאת לא גזירת גורל!! במרפאתנו, משתמשים בשיטה ייחודית שמשלבת בין לייזר רפואי להזרקה של PRP ופקטורי גדילה
העלמת נימים ואדמומיות בפנים
הרחבה של כלי דם שטחיים בעור (טלנגאקטזיות) הינה מטרד אסתטי משמעותי. בעזרת לייזר וסקולרי, ניתן להעלים כלי דם אלה ולהשרות שיפור ניכר.
הסרת טלנגאקטזיות ונימיות בפנים בצורה יעילה ובטוחה באמצעות לייזר וסקולרי
העלמת כלי דם בעור
הסרת טלנגאקטזיות ונימיות בפנים בצורה יעילה ובטוחה באמצעות לייזר וסקולרי
צלקת קלואידית מהווה אתגר טיפולי קשה ביותר. מעבר להפרעה האסתטית שמלווה את הממצא, לעתים קרובות צלקות אלה גורמות לגרד ואף להגבלה בתנועה. במקרה הנ"ל, הושגה תוצאה טיפולית משביעת רצון ע"י טיפול בלייזר אבלטיבי בשילוב עם הזרקות תוך נגעיות וטיפול אחזקתי בבית.
הסרת טלנגאקטזיות
טלנגאקטזיות מהוות מטרד אסתטי משמעותי. במרפאתנו, ניתן מענה רפואי יעיל ובטוח לבעיה העורית הזו ע"י קרני לייזר מסוג long-pulse ND:YAG
טיפול אנטי אייג'ינג לפני ואחרי
מתיחת ומיצוק העור באמצעות טכנולוגיית לייזר פורצת דרך Fotona4D ע"י שילוב של 4 שלבים משלימים, הטיפול מספק תחליף לא כירורגי ולא פולשני להרמת פנים. ✅ מראה צעיר, רענן, וחשוב מכל, טבעי ✅ מיצוק והרמת העור ✅ החלקת קמטים ושיפור מרקם העור ✅ שיפור מיידי ✅ תוצאות שנשמרות לתקופה ממושכת ✅ ללא כאב או אי-נוחות ✅ זמן החלמה מינימלי וחזרה מיידית לשגרה ✅ ללא צורך במחטים, הרדמה או התערבות כירורגית
הצערת העור על ידי לייזר
ריענון ומיצוק העור באמצעות טכנולוגיית לייזר פורצת דרך Fotona4D ע"י שילוב של 4 שלבים משלימים, הטיפול מספק תחליף לא כירורגי ולא פולשני להרמת פנים. ✅ מראה צעיר, רענן, וחשוב מכל, טבעי ✅ מיצוק והרמת העור ✅ החלקת קמטים ושיפור מרקם העור ✅ שיפור מיידי ✅ תוצאות שנשמרות לתקופה ממושכת ✅ ללא כאב או אי-נוחות ✅ זמן החלמה מינימלי וחזרה מיידית לשגרה ✅ ללא צורך במחטים, הרדמה או התערבות כירורגית
הסרת נגעים שפירים
לאחר אבחון קליני ודרמטוקסופי מדויק ע"י מומחה לרפואת עור, ניתן להסיר ממצאים עוריים שפירים אשר גורמים להפרעה אסתטית. במקרה המצורף, הוסר נגע מולד שפיר מסוג נבוס אפדרמלי אשר הוביל להפרעה אסתטית למשך שנים ארוכות. ההסרה בוצעה ע"י לייזר אבלטיבי במפגש אחד. הטיפול קצר ואינו כרוך בכאב או בהחלמה ממושכת. לציין שנגעים חשודים נשלחים לבדיקה היסטולוגית לשלילת קיום סרטני עור.
טיפול בפיגמנטציה
היפרפיגמנטציה מהווה אתגר טיפולי לא פשוט. לשם טיפול נאות, קיים צורך באבחנה מדויקת של האטיולוגיה שגורמת לממצא ושל הסוג הספציפי של הפיגמנטציה. במקרה המצורף, התקבלה תוצאה מדהימה עבור היפרפיגמנטציה פוסט-דלקתית שהתפתחה בעקבות כוויה.
הסרת נגעי עור שפירים
הסרת נגיעי עור שפירים באמצעות טיפול לייזר ללא צלקות.